OK0BPT dočasně vypnut

Libín

Převaděč OK0BPT bylo nutné dočasně vypnout. Na kótě Libín se objevilo VF rušení stávajícího operátora. Pracujeme na zjištění původu rušení, jeho odstranění a následném obnovení provozu. Na věži je několik provozovatelů a je nutné společně spolupracovat. Najít původ rušení nebývá někdy jednoduché, proto mějte strpení..

Total Page Visits: 835 - Today Page Visits: 1

You may also like...

5 Responses

 1. OK1ZJV napsal:

  Dnes nebo zítra by měl převaděč opět ožít. Dostali jsme povolení k jeho opětovnému spuštění. Jen musí na místo někdo zajet (je shozený hlavní jistič).

 2. OK1HJT napsal:

  Stoprocentně tam pojedu v pondělí…

 3. Ok2jnv napsal:

  Vim ze to sem nepatri, ale budeme okolo 25.9. v Perlovicich, radi bychom se vydrapali i na Libin, lec deti je treba nalakat na obcerstveni. Funguje tam neco ? A funguje na OKOBLI echolink? V srpnu se mi ho za boha nedarilo spustit… Dik za event. odpoved, Martin Brno, OL2JNV

  • admin napsal:

   Ahoj Martine, na Libíně se letos děly hrozné věci, několik budov se tam prodalo, takže to tam teď z 80 % nefunguje. Ale kdysi u rozhledny občerstvení bylo, nicméně poslední dobou jsem ho otevřené nikdy neviděl. Třeba je jen o víkendech, ale to jsem tam zase nebyl já. Opravdu neumím odpovědět. Ale třeba se tu někdo najde, kdo bude vědět. Odpovím Ti ale na Echolink na OK0BLI. Ten běžel neustále, snad kromě jediné dvouhodinové akce na výměnu převaděče za analog+digi. Jen dnes jsem ho asi na hodinu shodil, protože na Lipně asi někdo usnul na PTT a na vstupu stanice byla skoro hodinu nosná se subtónem, ale úplné ticho. Pak, když se dotyčný asi převalil na druhý bok, jsem Echolink zase spustil (to proto, aby zbytečně nezůstalo zaklíčovaných pět převaděčů). Mailem Ti pošlu na mě telefonní číslo, kdyby náhodou Ti něco nešlo, zavolej mi a zkusíme zjistit, kde je zakopaný jezevčík.
   Jirka, OK1ZJV

   • OK2JNV napsal:

    Díky moc za odpověď, koukám, že jsem napsal blbě značku. Má být OK2JNV. To je tak, když se píše z mobilu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *